Ga naar hoofdinhoud

Zoek een TOP-kinderfysiotherapeut

Praktijk / locatie Naam Adres / postcode Plaats Telefoon E-mailadres
Actief fysiotherapie Carlijn Veltman Kastanjeplein 4C 3053CD Rotterdam 010-4187644 carlijnveltman@actieffysiotherapie.nl
Albert Schweitzer Ziekenhuis Corina Buis Albert Schweitzerplaats 25 3318AT Dordrecht 078-6523786 of 06-10363834 c.buis@asz.nl
Amphia Ziekenhuis Pascalle Andreoli Molengracht 21 4818CK Breda 076-5952072 of 06-15111314 pandreoli@amphia.nl
Beatrix Ziekenhuis Maruja Bredie Banneweg 57 4204AA Gorinchem 06-27209741 m.bredie@rivas.nl
Beatrix Ziekenhuis Anne Lagerweij Banneweg 57 4204AA Gorinchem 06 - 12 78 79 94 a.lagerweij@rivas.nl
Bewegenderwijs Marjolein van Velsen Putterstraat 2 2665VA Bleiswijk 06-36533166 bewegenderwijs@ziggo.nl
Buro de Beweging Linda Pieterse Meibergdreef 9 1105AZ Amsterdam 06 53 67 37 35 lindapieterse@hotmail.com
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis Heleen Pieters Weg door Jonkerbos 100 6532SZ Nijmegen 024-3658480 h.pieters@cwz.nl
De Fysio Studio Anne Baltus Wichersstraat 2 1051ML Amsterdam 020-3638494 anna@defysiostudio.nl
De kinderpraktijk Karin Fleuren Burgemeester Kopperslaan 32a 7941KN Meppel 06 - 39476437 karinfleuren@de-kinderpraktijk.nu
De Singel Fysiotherapie Hanneke van der Westen Lusthoflaan 2 2316JA Leiden 071-5216525 hanneke@desingelfysio.nl
Deventer Ziekenhuis Marike Bloemenkamp Nico Bolkensteinlaan 75 7416SE Deventer 0570 - 53 50 35 m.bloemenkamp@dz.nl
Diede Kinderfysiotherapie Diede Bal Gravin Othildehof 6 2553JB Den Haag 070 - 21- 82 97 of 06 - 34 19 66 80 d.bal@hagaziekenhuis.nl
DINK Kinderfysio Hellen Kotte reutummerweg 37 7651KK Tubbergen 06-54798191 hellen@dinkkinderfysio.nl
Fitaal Fysiotherapie Inge van Santen it Hege Stik 1 8445PZ Heerenveen 0513-627165 ingevansanten@fitaal.nl
Fysio Centrum Zaanland Maartje Hofstede Koningin Julianaplein 28 1502DV Zaandam 075-6502238 m.hofstede@fysiocz.nl
FYSIO plus BV Marielle Levels-Schouren Zandkuilweg 4 6051HV Maasbracht 0475-463284 marielle@fysioplus.net
Fysio Ziekenhuis Den Helder Yvonne Waij Huisduinerweg 3 1782GZ Den Helder 022-3696418 yvonne.way@nwz.nl
FysioHolland B.V. (locatie TergooiMC) Daphne Verkerk-Ten Kroode Laan van Tergooi 2 1212VG Hilversum 06 - 52 39 69 09 dtenkroode@tergooi.nl
Fysiotherapie & Kinderpraktijk Jacqueline Maschewski Woltsingel 21 9766VN Eelderwolde 06 - 48 27 29 23 j.maschewski@gmail.com
Fysiotherapie Dudok Marije Schut Dudokplein 115A 3315KH Dordrecht 06-11263699
Fysiotherapie en Kinderfysiotherapie TRIFITT Olga ten Hove Dorpsstraat 39 7451BS Holten 0548 - 36 53 43 Olga@trifitt.nl
Fysiotherapie Hoep Zuid Siska Sneekes-Slijkerman Zuiderweg 27 1741NA Schagen 0224-218100 siska.sneekes@fysiotherapiehoepzuid.nl
Fysiotherapie Medisch Centrum Sint Pieter Vivienne Schellekens Glacisweg 1 6212BL Maastricht 043-3500828 of 06-55300710 vivienneschellekens@gmail.com
Fysiotherapie Zorggroep Almere Sulima Janse - Tukker Schoolstraat 32 1353HP Almere stukker@zorggroep-almere.nl
Fysiotherapie Zuiderkroon BV Astrid van den Heuvel Vlissingenplein 1 3086GZ Rotterdam 010-2931420 a.vandenheuvel@zovida.nl
Fysiotherapie Zwart Inge Zandt Elpermeer 227 1025AG Amsterdam 020 - 632 01 79 of 06 - 14 17 27 14 elpermeer@fysiotherapiezwart.nl
Fysiotherapiepraktijk voor Kinderen – C. Jung, regio Pijnacker-Nootdorp, Delfgauw en Delft Johanna Droescher Willem Lodewijklaan 58 3136BT Vlaardingen 0104751322 johanna@kinderfysiotherapievlaardingen.nl
Gelre Ziekenhuis Carola Boekhorst Albert Scheitzerlaan 31 7334DZ Apeldoorn 055 - 581 84 71 (afd. fysiotherapie) carola.boekhorst@gelre.nl
Gezondheidscentrum Bruyst Malon van Lent-Kars Borgvliet 18 5356XD Oss 0412-651396 malon@bruyst.nl
Gezondheidscentrum Goverwelle Liliane Herijgers Middenmolenplein 1 2807GW Gouda 0182-541133 l.herijgers@gcgoverwelle.nl
Gezondheidscentrum Zevenkamp Angeline Simonis Aar 55 3068HA Rotterdam 010-36006060 of 06-53927924 a.simonis@gczevenkamp.nl
Isalaklinieken Corita Boons Dr. van Heesweg 2 8025AB Zwolle 038-4247175 of 06-23956647 c.r.m.m.boons@isala.nl
Jeroen Bosch Ziekenhuis Femke Lof Henri Dunantstraat 1 5223GZ Den Bosch 073-5536155 f.lof@jbz.nl
Joy Kinderfysiotherapie Joyce Christenhuis Woestduinstraat 75-3 1058TC Amsterdam 06-28804510 top@joykinderfysiotherapie.nl
Kinder Gezondheidscentrum Uden Robin van Gerwen-Derksen Volkselseweg 2a 5405NA Uden 0413-268883 robin@gcuden.nl
Kinderfsyiotherapie Carine van den Boogert Carine van den Boogert Pieter Theeuwenlaan 13 5591EJ Heeze 06-15523107 kinderfysiotherapieheeze@gmail.com
Kinderfysio boz Linda Tolsma Sterrenkroos 29 4616AT Bergen op Zoom 0164 - 240586 / 06 - 11004768 l.tolsma@fysioboz.nl
Kinderfysio Sandra Oude Sogtoen Sandra Oude Sogtoen Van Riebeecklaan 31 4818EA Breda 06 - 18 19 15 95 info@kinderfysiosogtoen.nl
Kinderfysio-praktijk Anja Voogt Anja Voogt Aan de kant 36 1422KM Uithoorn 0297-569834 fysio.voogt@planet.nl
Kinderfysiopunt de Wingerd Desiree Sijben Lingestraat 5 6662NN Elst 06 - 53 86 42 81 Dewingerd@kinderfysiopunt.nl
Kinderfysioteam Enschede Diana Wulms Oosterstraat 2 7514DZ Enschede 053-4341488 of 06-54327368 dwulms@kinderfysioteam.nl
Kinderfysiotherapeutisch Centrum Zoetermeer Trisja Gravendeel Dunanstraat 611 2713TA Zoetermeer 06 - 12 32 13 50 tgravendeel@fysiodunant.nl
Kinderfysiotherapie Agnes van der Straat Agnes Blokhuis - van der Straat De Oude Munt 24-a-b 3824DK Amersfoort 06 - 48 97 43 27 info@agnesblokhuis.nl
Kinderfysiotherapie Barel-van Zee Alette Barel-van Zee Scheepswerf 18 2265BE Leidschendam 06 - 41 56 15 67 of 070 - 327 18 79 kinder@fysiotherapiebarel.nl
Kinderfysiotherapie Den Haag Centrum Paula Campmans Paviljoensgracht 1 2512BL Den Haag 06-43484141 paula@kinderfysio-denhaag.nl
Kinderfysiotherapie Deurne Eefke Bongers Stationsplein 9 5751JN Deurne 0493-318651 eefke@kinderfysiotherapiedeurne.nl
Kinderfysiotherapie Deurne Carine van den Boogert Stationsplein 9 5751JN Deurne 0493-318651 carine@kinderfysiotherapiedeurne.nl
Kinderfysiotherapie Eefke Bongers Eefke Bongers Hertog Willemlaan 30 5961TK Horst 06-83592702 eefke.top.horst@gmail.com
Kinderfysiotherapie Eindhoven Noord Simone. Becx Barrierweg 3E 5622CL Eindhoven 040-244132 simone@kinderfysio.eu
Kinderfysiotherapie Emmen Miranda Naber-Hullegie Brinkenhalte 22B 7812HX Emmen 0591-630016 info@kinderfysiotherapie-emmen.nl
Kinderfysiotherapie Engelen-Heusden Femke Lof Steen weg 4 5256KA Heusden 06-22881801 f.lof@kinderfysiotherapie-engelen-heusden.nl
Kinderfysiotherapie J van der Aalst Johan van der Aalst Gebint 1s 5521WD Eersel 0497-535175 info@kinderfysiotherapiejvanderaalst.nl
Kinderfysiotherapie Kinderergotherapie Middelburg Janneke Dekkers Kruitmolenlaan 185 4337KP Middelburg 06 - 23 57 51 42 janneke.dekkers@kinderfysiomiddelburg.nl
Kinderfysiotherapie Leeuwarden Carola Schrijvers Kwartelstraat 36 8916BN Leeuwarden 058 - 213 77 50 info@kinderfysiotherapieleeuwarden.nl
Kinderfysiotherapie Martine van Dam Martine van Dam-Hooijberg Stevert 3 5524KB Steensel 06 - 22 80 68 21 martinevandam@me.com
Kinderfysiotherapie Nelissen Linda Nelissen Strandwal 20 1851VM Heiloo 072-5321262 info@kinderfysionelissen.nl
Kinderfysiotherapie Nieuwegein e.o. Geke Daalhuizen Richterslaan 62 3431AK Nieuwegein 06-55956343 geke@kindenfysio.nl
Kinderfysiotherapie Nieuwegein-Houten e.o Heleen van Rooijen Richterslaan 62 3432AK Nieuwegein 030-6303530 of 06-44104074
Kinderfysiotherapie Olga van der Most Olga van der Most Rubensplein 3C 3117BJ Schiedam 06 49319315 of 010-4734046 olga.vandermost@gmail.com
Kinderfysiotherapie Praktijk Nienke van Dartel Molenstraat 60 6721WP Bennekom 0318-416379 n.vandartel@fysiotherapiebennekom.nl
Kinderfysiotherapie Renkum Monique Fontijn Europalaan 98b 6871XX Renkum 0317-356028 info@kinderfysiotherapierenkum.nl
Kinderfysiotherapie THOM Renee Laerts-Ernst Prof. Molenboerstraat 26a 6524RP Nijmegen 024-3222876 of 06-18808327 renee@kinderfysiotherapie-thom.nl
Kinderfysiotherapie TRIAS Linda Sluijs Kerkstraat 51A 2201KL Noordwijk 06 - 46 43 26 02 linda@triaskids.nl
Kinderfysiotherapie Vleuten Elke van den Bosch Harmonieplein 115 3603BS Maarssen 030-6770750 info@kinderfysiotherapievleuten.nl
Kinderfysiotherapie Wassenaar-Voorhout Francien Vink Oosthoutplein 6 2215VM Voorhout 06-81358666 info@kinderfysiotherapievoorhout.nl
Kinderfysiotherapie Wassenaar-Voorhout Francien Vink Pastoriepad 2 2242JW Wassenaar -
Kinderfysiotherapie Zevenaar Ilse Geurds Roodwilligen 111 6903TC Zevenaar 06 - 38 56 98 37 ilsegeurds@hotmail.com
Kinderfysiotherapiepraktijk Het Klavertje Chantal Nusselein-Schreven Veertien Hond 5 4003GH Tiel 06-21984903 info@kinderfysiotherapiehetklavertje.nl
Kinderfysiotherapiepraktijk Schuitema GodieSchuitema Duinweg of duivelslaan 4 2082CB Santpoort-Zuid 06-44112320
Kinderpraktijk Groningen Caren Jongsma-de Vries Paterswoldseweg 23 9726BB Groningen 06 - 13 04 36 90 c.jongsma@kinderpraktijkgroningen.nl
Kinderpraktijk Groningen Stad en Omgeving Lotte Jongsma Paterswoldseweg 23 9726BB Groningen 06-45919537 l.jongsma@kinderpraktijkgroningen.nl
Kinderpraktijk Sam-Sam Isabelle Vreeling-Verlinde Zambezilaan 187 1448ME Purmerend 0299-478078 isabelleverlinde@kinderpraktijksamsam.nl
Kinderpraktijk Wilnis Inge Oldeman Burgemeester Padmosweg 32 3648BG Wilnis 06-24452220 kinderpraktijkwilnis@gmail.com
Kinderpraktijk Zuidhorn Ellen Bilderbeek Adm. Helfrinchstraat 48 9801HG Zuidhorn 0594-503383
Kindkracht centraal Wendely Schouwenburg Jan ter Gouwweg 66 1412HC Naarden 06-22366858 wendely@kindkrachtcentraal.nl
Klein in balans Claudia Meister Rotterdam 1 3011VX Rotterdam 06-45106925 info@kleininbalans.nl
Kleine stapjes Danielle Jonker Dahliastraat 6 2014TG Haarlem 06-52153553 info@kinderfysiotherapie-haarlem.nl
Margot de Wit kinderfysio Margot de Wit Lange Waaijsteeg 7 4133TM Vianen 06-23041736 info@mdw-kinderfysio.nl
Maxima Medisch Centrum (Son en Breugel, Nuenen, Laarbeek) Mariska Talitsch Amstellaan 22 5691HE Son en Breugel 040-8889040 mariska.talitsch@mmc.nl
Medisch Centrum Leeuwarden Nicoline Koers Henri Dunantweg 2 8934AD Leeuwarden 058-2863154 of 06-41424861 nicoline.koers@mcl.nl
Mo-OKZ/Monique Flierman Monique Flierman Vissersdijk 8 4285AN Woudrichem 06-22947431 moniqueflierman@gmail.com
Okezorg Sandra Weller-Vogel Zonneweide 5 5103JG Dongen 06-25141145 okezorg@xs4all.nl
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis Anoek Verhoeve Oosterpark 9 1091AC Amsterdam 020-5993013 a.a.m.verhoeve@olvg.nl
Op-en-ToPstart Diana Bertrand Hagendorenweg 21 6436CR Amstenrade 06-38039682 dianabertrand@op-en-topstart.nl
Paramedisch kindercentrum Alles Kids Sara van Bodegom Sationsweg 78e 2991CM Barendrecht 06 - 83 59 70 51 sara@alleskids-barendrecht.nl
Praktijk kinderfysio Vanessa van Dieren Schoolweg 19 8343XD Zuidveen (Steenwijk) 0521- 342083 info@praktijkkinderfysio.nl
Praktijk Lek & IJssel Marleen Verschoor IJsseldijk 198 2924AW Krimpen aan den IJssel 06 - 41 04 51 61 marleen@fysiotherapie-lek-yssel.nl
Praktijk Nehrstede Ingrid Nehrstede Margaretta van Hennebergweg 71 2505AB Den Haag 06-83398363 ingrid@kinderfysiotherapie-nehrstede.nl
Praktijk voor fysiotherapie Slotervaart Ariette Lengkeek Pieter Calandlaan 101 1065KK Amsterdam 06-33305053 a.lengkeek@fysioslotervaart.nl
Praktijk voor Kind en Sport Inge Veeneman-de Reus Loolaan 59B 7314AG Apeldoorn 06-30673602 i.veeneman@praktijkkindensport.nl
Praktijk voor kinder- en jeugdfysiotherapie Lindy Meeling-Hagen RIjksweg Noord 28 6162AJ Geleen 046-4751892 l.meeling@pvkg.nl
Praktijk voor Kinderfysiotherapie Ank Duisterhof Ank Duisterhof Herfstlaan 17 2408NK Alphen aan den Rijn 0172-426513 info@ank-duisterhof.nl
Praktijk voor kinderfysiotherapie Ellen Knaap Ellen Knaap-Boks Amalialaan 3 4461SR Goes 06-10946806 of 0113-219190 info@ellenknaap.nl
Praktijk voor kinderfysiotherapie Ellen Knaap Anne de Visser-Burlet Amalialaan 3 4461SR Goes 0113-219190 info@ellenknaap.nl
Praktijk voor kinderfysiotherapie Hans van Beek Marleen Tuip Van Meursstraat 13 5615JN Eindhoven 040-2517831 marleen@kinderfysiotherapiehansvanbeek.nl
Praktijk voor kinderfysiotherapie regio Vleuten Elke van den Bosch Zandweg 116C 3454JZ de Meern 030-6770750 info@kinderfysiotherapievleuten.nl
Praktijk voor Kinderfysiotherapie regio Vleuten Christel de Groot Nieuwe Vaart 1b 3451AH Vleuten 030-6770750 kinderfysiochristeldegroot@casema.nl
Praktijk voor Kinderfysiotherapie regio Vleuten Christel de Groot Kalverstraat 18b 3481ES Harmelen 030-6770750 info@kinderfysiotherapievleuten.nl
Prematuur & Thuis Miranda Kok Fostedina 21 1676EA Twisk 06-29467161 miranda@prematuurenthuis.nl
Rijnstaete Ziekenhuis Eline Diekema Wagnerlaan 55 6815AD Arnhem 088-0056366 ediekema@rijnstate.nl
Sens Gezondheidszorg Loon op Zand Ester Vromans-van de Wiel Oranjeplein 21 5175BE Loon op Zand 0416-763000 ester@sensgezondheidszorg.nl
Singeland Ziekenhuis Jeanne van der Burgt Kruisbergseweg 25 7009BL Doetinchem 06 - 40 29 19 77 jeannevdburgt@gmail.com
SMC Kinderfysiotherapie Karlijn van Heur De Voscuyl 36 2341BJ Oegstgeest 071-5157801 karlijn@smco-kinderfysiotherapie.nl
Speelruimte, praktijk voor TOP kinderfysiotherapie Rietje Klappe Zwolle - - Zwolle 038-4236502 of 06-24260325 info@speelruimte-zwolle.nl
Spelenderwijs kinderfysiotherapie Johannes Veldkamp Moleneind zuidzijde 175 9203ZZ Drachten 06-45974698 of 06-21409806 info@spelenderwijskinderfysio.nl
Stichting Gelre Ziekenhuizen Carola Boekhorst Den Elterweg 77 7207AE Zutphen
Stichting Máxima Medisch Centrum Lieve Fleskens De Run 4600 5504DB Veldhoven 040 - 888 90 40 lieve.fleskens@mmc.nl
THOM kinderfysiotherapie Els Geerdink prof. Molkenboerstraat 26a 6524RP Nijmegen 024-3222876 els@kinderfysiotherapie-thom.nl
TOP therapie Talitsch Mariska Talitsch Amstellaan 22 5691HE Son en Breugel 06-39636676 toptherapie.talitsch@gmail.com
ToP Kinderfysiotherapie Achterhoek Annemarie Poos Sniedersweide 19 7123AJ Aalten 06-51204839 annemariepoos@gmail.com
Top Kinderfysiotherapie Driessen Dorin Driessen Chopinlaan 15 5242HM Rosmalen 06 - 27 51 76 30 dorin@topkft.nl
TOP kinderfysiotherapie Elise Elise Jensen - Steenhoven Donauring 191 5152TH Drunen 06-18724969 elise.kinderfysiotherapie@gmail.com
TOP kinderfysiotherapie Frederike Terhorst Frederike Terhorst WIm Sonneveldlaan 67 3584ZP Utrecht 06-24780274 frederike.terhorst@icloud.com
ToP Kinderfysiotherapie Pia Hoezen Pia Hoezen Rijksweg Zuid 3 5951AM Belfeld 06-29621109 piahoezen.top@gmail.com
ToP kinderfysiotherapie Renske Broer Renske Broer 't Haagje 2 3971MZ Driebergen-Rijsenburg 06-33771290 renske.broer@gmail.com
ToP kinderfysiotherapie Simone van Merkhoven Simone van Merkhoven van Lennepstraat 1 1702EC Heerhugowaard 06-33888849 topkinderfysiotherapie@gmail.com
TOPzorg Flevoland Brigitta van Doorn Birdielaan 102 8241AW Lelystad 06-39320184 bvandoorn@topzorgflevoland.nl
VieCuri med.centr.v.N-Limb Loc Venlo Alke Wijn Tegelseweg 210 5912BL Venlo 06 - 36 41 40 36 a.wijn@ziggo.nl
Vijfhoek Fysiotherapie Saskia Boogaard-Schrijver Coniferenstraat 1 1505AN Zaandam 075-6158519 of 06-45981198 saskia.kinderfysio@upcmail.com
Vitaal in Beweging (regio N. Limburg en Land van Cuijk) Anne-marie Willemse-Gerrits Merseloseweg 130 5800CE Venray 077-3206843 awillems@viecuri.nl
Ziekenhuis Bernhoven Christel van IJsseldijk-Ebes Nistelrodeseweg 10 5406-PT Uden 0413-401935
Zorggroep Almere, Gezondheidscentrum het Noorderdok Joke Roukema Razeil 29 1319EA Almere 036- 5454111 jroukema@zorggroep-almere.nl
Zorggroep-Almere, Gezondheidscentrum Prisma Esther de Groot Soebajastraat 1 1335GT Almere 06-51274564 edegroot@zorggroep-almere.nl